O SERWISIE
Witamy w SPOKO - Serwisie pomocy, obsługi i konsultacji OTAGO, który umożliwia uprawnionym użytkownikom rejestrację zgłoszeń, korzystanie z platformy szkoleniowej oraz usług dodatkowych.
Aby uzyskać dostęp do serwisu należy wypełnić powyższy formularz zgłoszeniowy. Dostęp do konta będzie możliwy po aktywacji przez naszych administratorów.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię:
Nazwisko:
Urząd:
Dział/funkcja/stanowisko:
e-mail:
Nazwa użytkownika (login): min. 3 znaki
Hasło: min. 6 znaków
Powtórz hasło:
 

Informacja o przetwarzaniu danych

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;

2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e - mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.

3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu dostępu do panelu klienta, realizacji zgłoszeń, otrzymywania informacji o realizacji zgłoszeń oraz przesyłania informacji o produktach i usługach (zgoda opcjonalna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, f Rozporządzenia.

4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez Pana/Panią udzielonej zgody.

5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl

7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rejestracji konta oraz realizacji zgłoszeń. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości rejestracji konta i przekazywania zgłoszeń tym kanałem.

• Mam ukończone 13 lat i jestem osobą uprawnioną do samodzielnego wyrażenia zgody, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni przy ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia. w celu dostępu do panelu klienta, realizacji zgłoszeń i otrzymywania informacji o realizacji zgłoszeń.

 
Witryna używa plików ciasteczek (cookies) wyłącznie do przechowywania danych sesyjnych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykorzystanie ciasteczek prosimy wyłączyć ich obsługę w przeglądarce internetowej.